Košarka področno predtekmovanje za učence in učenke letnik 2003
Nogomet področno prvenstvo za učence in učenke letnik 2003
Urnik atletika ekipno področno OŠ 2017/18 
Atletika področno ekipno
Pozdravljeni!                                                 13. september 2017
Obveščamo vas, da je šolsko državno prvenstvo v plavanju za osnovne in srednje šole, zaradi slabe vremenske napovedi, PRESTAVLJENO na PETEK, 22. september 2017.
Vse informacije so na voljo na spletni strani Šport mladih>>>Hvala za razumevanje in lep pozdrav,
Jernej Peterlin
 Nogomet področno predtekmovanje za učence in učenke letnik 2003
Žreb skupin OŠ 2017/18
Terminski program OŠ 2017/18
 
 
 
Področno prvenstvo v odbojki na mivki za učence in učenke letnik 2003

Troboj urnik 2017

Troboj področno prvenstvo za učence in učenke letnik 2006

Odbojka na mivki področno predtekmovanje za učence in učenke letnik 2003

Urnik atletika področno MAP, VAP 2017

Atletika MAP, VAP področno 2017

Nogomet področno prvenstvo za učence in učenke letnik 2004

Urnik atletika medobčinsko OŠ 2017

Atletika posamezno medobčinsko 2017

Kegljanje finale državnega prvenstva – urnik in razpored 2017

Nogomet področno predtekmovanje za učence in učenke letnik 2004

Kros medobčinsko 2017

Odbojka področno prvenstvo za učence in učenke letnik 2004

Državno prvenstvo osnovnih šol v velikem kanuju

Namizni tenis področno prvenstvo za učence in učenke

Odbojka področno predtekmovanje za učence in učenke letnik 2004

Rokomet področno učenke letnik 2004

Rokomet področno učenci letnik 2004

Smučarski skoki državno prvenstvo za učenke in učence

Rokomet področno predtekmovanje za učence letnik 2004

Smučanje in deskanje državno prvenszvo za OŠ Krvavec 2017

Badminton posamično državno prvenstvo za OŠ 2017

Pozdravljeni!                                                                           10. februar 2017

Obveščamo vas, da je zaradi posodobitev prišlo do težav pri delovanju vstopa v aplikacije e-športa
(tudi aplikacija ŠŠT – prijava na šolska športna tekmovanja) v brskalniku Mozilla Firefox.
Za vstop v aplikacije e-športa (tudi aplikacija ŠŠT – prijava na tekmovanja) in nemoteno delovanje
uporabite brskalnik Internet Explorer ali Microsoft Edge (uporabniki novega operacijskega sistema Windows 10).

 Hvala za razumevanje.

 Lep pozdrav,

 Jernej Peterlin
Zavod za šport RS Planica
Dunajska 22, 1000 Ljubljana

Košarka področno polfinale, finale za učence letnik 2004

Košarka področno finale za učenke letnik 2004

Košarka področno prvenstvo skupine A za učence letnik 2004

Smučanje in deskanje področno tekmovanje v šolskem letu 2016/2017

Mladina in gore 28. državno prvenstvo

Med štirimi ognji medobčinsko prvenstvo za učence in učenke letnik 2007

Odbojka področno prvenstvo za učence in učenke letnik 2002

Informacije in navodila za izpeljavo tekmovanja v smučanju in deskanja 2017

Košarka področno prvenstvo za učence in učenke letnik 2002

Košarka podrocno skupina A za učence in učenke letnik 2002

Priročnik za Mali sonček, Zlati sonček in Krpan za otroke s posebnimi potrebami

Odbojka podrocno predtekmovanje za učence in učenke letnik 2002

Rokomet področno za učence letnik 2002

Rokomet področno prvenstvo za učenke letnik 2002

Rokomet podrocno-predtekmovanje učenci letnik 2002

Košarka podrocno-predtekmovanje za učence in učenke letnik 2002

Nogomet podrocno prvenstvo za učence in učenke letnik 2002

Nogomet podrocno predtekmovanje letnik 2002

Atletika ekipno

 

 

 

NOV TERMIN področno prvenstvo v odbojki na mivki za učence letnik 2002

Odbojka na mivki področno prvenstvo za letnik 2002

Voda za vse 2016 – urnik

Voda za vse 2016

Področno predtekmovanje v odbojki mivki za letnik 2002

Področno prvenstvo v troboju za letnik 2005

ODPOVED  TEKMOVANJA V ATLETIKI PODROČNO POSAMEZNO

Zaradi slabe vremenske napovedi se tekmovanje v atletiki področno MAP VAP
prestavi iz torka, 24. 05. 2016 na ponedeljek, 30. 05. 2016 ob 13.00 uri.

Atletika področno MAP VAP urnik

Atletika področno MAP VAP celotna startna lista

Atletika posamezno področno 2016 in tehnična navodila

Odbojka področno letnik 2003

Startna lista atletika OŠ

Urnik atletika medobčinsko OŠ 2015_2016

Atletika posamezno moc 2016

Obojka področno predtekmovanje letnik 2003

Kros medobčinsko 2016

Nogomet področno prvenstvo za učence in učenke letnik 2003

Nogomet področno predtekmovanje letnik 2003

Rokomet področno letnik 2003

Rokomet učenci področno predtekmovanje 2003

Košarka področno polfinale finale letnik 2003

Košarka področno skupina A učenci letnik 2003

Košarka področno predtekmovanje letnik 2003

Med štirimi ognji letnik 2006

Odbojka področno letnik 2001

Košarka učenci področno polfinale finale letnik 2001

Košarka učenke področno finale letnik 2001

Košarka področno skupina A letnik 2001

Rokomet področno letnik 2001

Rokomet področno predtekmovanje učenci letnik 2001

Košarka področno predtekmovanje letnik 2001

Nogomet področno prvenstvo za letnik 2001

Nogomet področno predtekmovanje letnik 2001

Urnik atletika ekipno OS

Tehnična navodila atletika ekipno OŠ

Atletika ekipno 2015/2016

Posvet in žreb pedagogov OŠ za š.l. 2015/16

Informacija:

EKIPNO ATLETSKO TEKMOVANJE OSNOVNIH ŠOL – PODROČNO FINALE
Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol bo v sredo 23.09.2015 od 14.00 do 16.00 ure na stadionu ADK Celje.
Podrobni razpis s tehničnimi navodili, načinom prijave,….. bo pravočasno poslan na vse šole.

 

Področno odbojka mivka letnik 2001

DP atletika STARTNA LISTA

Področno predtekmovanje odbojka mivka l. 2001

Urnik troboj letnik 2004

Področno prvenstvo v troboju l. 2004

Celotna Startna lista OŠ

Urnik področno OŠ 2015

Atletika posamezno področno teh navodila 2015

Odbojka področno 2002

Urnik medobčinsko OŠ 2015

Tehnična navodila MAP VAP atletika medobčinsko 2015

Medobčinsko prvenstvo v atletiki posamezno 2015

Odbojka področno predtekmovanje 2002

Kros medobčinsko 2015

Nogomet področno 2002

Nogomet področno predtekmovanje 2002

Bilten šolski ekipni kros 2015

Rokomet področno 2002

Rokomet področno predtekmovanje 2002

košarka področno polfinale finale 2002

Košarka področno tekmovanje skupine A 2002

Košarka področno predtekmovanje 2002

Košarka področno predtekmovanje 2000

Košarka področno polfinale finale 2000

Odbojka področno predtekmovanje 2000 

Odbojka področno 2000

Nogomet področno predtekmovanje 2000

Razpis nogomet področno 2000

Rokomet področno predtekmovanje 2000

Rokomet področno 2000

Med štirimi ognji 2005