ITF TAEKWON-DO

13. Prešov Open 2015, Slovaška

14. in 15. marca se je v Slovaškem Prešovu odvijal trinajsti po vrsti mednarodni turnir v ITF verziji taekwondo-ja na katerem so nastopili tekmovalci iz 7 držav. Celjska ekipa, ki je bila v sestavi Slovenske reprezentance, je dosegla nslednje uvrstitve.

Zlato medaljo v kategoriji člani do 63 kilogramov ter 2. mesto forme črni pas I. dan je osvojil Darko Pasarić (ŠD Slavko Šlander), 1. mesto v kategoriji člani do 70 kg je osvojil Denis Drapić (TKD klub Ahac), 2. mesto pa Antonijo Čumurdžić (ŠD Slavko Šlander). Vsi trije so bili tudi člani ekipe, ki je osvojila 1. mesto v ekipnih borbah. Mladinka Tara Aleksandrova (ŠD Slavko Šlander) je osvojila 2. mesto v formah mladinke črni pas I. dan in 3. mesto v borbah v kategoriji do 55 kg. Arton Bajraktari (ŠD Slavko Šlander) je osvojil 2. mesto v kategoriji mladinci nad 75 kg in se boril v zmagovalni članski ekipi.